KeyMan etablerar sig i Norge
Intresserad av uppdrag?
KeyMan håller på med etableringen av sin verksamhet i Norge och öppnar inom kort kontor i Rogaland och sedan Oslo. Vi har redan folk på plats i Norge, flera avtal med kunder och dessutom ett antal pågående förhandlingar.
Ni som redan känner oss vet att vi står för den goda dialogen med våra leverantörer och för att leverera högsta kvalité till våra kunder – nu även i Norge!
Därför går vi nu ut med en öppen förfrågan om du eller ert bolag kan vara intresserade av uppdrag på plats i Norge, alternativt helt eller delvis på distans. Vi vill också veta om ni har dotterbolag i Norge som kan tänka sig att ingå i vårt leverantörsnätverk.
Anmäl ditt intresse här och svara på några korta frågor om er organisation för att ta emot förfrågningar från oss med placering i Norge.